Soovitajad

Meie koostöö Stineberiga on sujunud siiani väga hästi. Mulle meeldib, et Anne suhtub oma töösse äärmise põhjalikkusega. Ta oskab anda soovitusi, mis on minu jaoks samuti ääretult oluline. Kui näiteks tellisin temalt retseptiraamatu, siis oli tal kohe väga häid mõtteid, kuidas seda kujundada võiks. Mõnikord annab ta kliendipoolsele nägemusele juurde oma ideid, et koostöös kujuneks välja parim lahendus. Kunagi ei tee ta kliendi ideid maha, vaid pigem aitab jõuda nende lahendusteni, mis aitaksid kliendil saavutada parima tulemuse. Mul on hea meel, et saan Annega koostööd teha ka edaspidi!

Triin Muiste, toitumisterapeut ja elamuskoolitaja
Triinu toidumaailm

Stineber_Koostööpartnerid-Triinu_toidumaailm
Stineber_Koostööpartnerid-FiguraLine

Anne on Figura Linele abiks olnud nii turundustöödega kui kujundustega. Oma tegemistes on ta asjalik, loov, loominguline, sõnaosav, paindlik, korrektne ja põhjalik. Ta mõtleb alati kaasa ja keskendub detailidele, nähes samas ka suuremat pilti ja mõtleb sammukese ette. Kui eesmärk on püstitatud, teeb ta selle ära! Lisaks sellele on ta veel ilus, energiline ja motiveeriv entusiast.

Marje Pukk, rullmassaaži stuudio juhataja
Figura Line Tartu 

Oleme kasutanud Anne abi lugematul arvul kordi väga erinevate kujundustööde puhul: kutsete ja  trükiste kujundamine, presentatsioonipõhjade ja logode loomine, fotode töötlus jne. Anne tugevuseks on moodne ja loov disainikeel, kiired ja inspireerivad lahendused, paindlikkus, kliendi soovide mõistmine, täpsus, mõistlikud hinnad, hästi toimiv kliendisuhtlus. Positiivne on ka see, et Anne ei põlga ka ära väiksemaid kujundustöid, nii on meil alati oma kujunduspartner võtta, nii suuremate kui väiksemate disainimist vajavate tööde jaoks. Tänu Anne ilusale tööle õnnestus meil 2019.a. võita ka meie rahvusvahelise erialaseltsi globaalne turundusauhind – ICCA Best Marketing Award! 

Riine Tiigi, turundusjuht
Eesti Konverentsibüroo

Stineber_Koostööpartnerid-ECB
Stineber_Koostööpartnerid-ParemElu

Olen tänu Annele saanud juurde aega, et tegeleda enda jaoks oluliste asjadega. Anne on lojaalne, aus, kohusetundlik, otsekohene ja täpne. Ta on väga hea projektijuht ja teab alati vastust küsimusele: “Kuidas saab?” Koostöö Annega sujub alati loovalt ja ta peab tähtaegadest kinni!

Merike Kütt, kogemuskoolitaja, EFT terapeut ja FIGU(u)RITAJATE ellukutsuja
Parem Elu koolitused